`

Szkolenie jeździeckie

Jak to zrobić żeby to półtonowe zwierzątko chciało nas nosić na grzbiecie i jeszcze do tego tak szybko jak my chcemy i tam gdzie chcemy? Bez szkolenia jeździeckiego się nie uda, to co musimy posiąść to jest wiedza przekazywana przez pokolenia, może nawet nabywana od początku cywilizacji. Uznaliśmy że najlepszym sposobem na to jest szkolenie jeździeckie.

Program tygodniowego pobytu w naszym gospodarstwie to każdorazowo jazda konna 1,5 godziny rano i 1,5 godziny po obiedzie. Razem 3 godziny! 45 minut zajęć teoretycznych, 6 godzin pracy przy koniach. Karmienie, ścielenie, czyszczenie, siodłanie, wyprowadzanie i sprowadzanie z pastwisk, przy okazji uczestnicy też są karmieni 3 razy dzienne oraz mają szansę na nocleg, oczywiście jak nie zasiedzą się przy ognisku. Podczas pobytu w gospodarstwie, staramy się przynajmniej raz zrealizować mikro rajd konny. Wyjeżdżamy wtedy na cały dzień na naszych koniach i sprawdzamy w praktyce czy nasze szkolenie jeździeckie się na coś przydało. Biwakujemy nad jeziorem lub u "dobrych ludzi", a wieczorem wracamy do ośrodka. Jazda konna to nie tylko niezapomniane przeżycia ale często też część naszego życia.

Podczas pobytu w naszym gospodarstwie każdy amator jeździectwa może zdobyć potrzebną mu wiedzę oraz umiejętności, aby rozwijać swoją pasję. Szkolenie jeździeckie to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jak najwięcej i przy tym również spędzić czas w miłym towarzystwie.

W trakcie pobytu w gospodarstwie uczestnicy mogą poświęcić się poznawaniu bliżej koni, ich zachowań oraz potrzeb, otrzymują wiedzę dotyczącą jeździectwa rekreacyjnego, a także różnych jeździeckich dyscyplin sportowych i poświęcają się jeździe konnej. Szkolenia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania – dla początkujących oraz zaawansowanych. Instruktorzy zawsze dbają o to, aby uczestnicy zajęć otrzymali kompleksową wiedzę i indywidualne porady. Dzięki pracy w małych grupach można osiągnąć najlepsze efekty.

Szkolenia jeździeckie są organizowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz młodzieży. To najlepszy wybór na rozpoczęcie nauki jazdy konnej w młodym wieku. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią ofertę, a następnie zarezerwować termin. To będzie jedyna w swoim rodzaju przygoda!

 

 

    
Stawy 6; 67-108 Lubięcin; Telefon: 68 3886335, 502 551 227, 515 150 575, 502 329 771